Поділитися

Годинник

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар

«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Слушать онлайн радио

Орфографія

Система Orphus

Пошук

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 61

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0




Субота, 17.11.2018, 18:27
Вітаю Вас Гість | RSS
Чернігівський професійний ліцей деревообробної промисловості
Головна | Реєстрація | Вхід
Головна » 2017 » Лютий » 13 » Результати олімпіад
20:28
Результати олімпіад

Згідно з наказом «Про проведення обласних олімпіад серед учнів ПТНЗ» в ліцеї впродовж двох тижнів було проведено І етап олімпіад з базових загальноосвітніх дисциплін. За підсумками роботи журі визначено переможців:

Назва предмета

 

Переможці

(І-ІІІ місця)

 
 

Історія України

І   Силіна Анна

 

ІІ  Коваленко Денис

 

ІІІ Криволап  Ярослав

 

Іноземна мова (англійська)

І  Шебета Микола

 

ІІ Шкаруба Денис

 

ІІІ Полянський В’ячеслав

 

Математика

І   Бречко Олександр

 

ІІ  Діленок Єгор

 

ІІІ Коваленко Денис

 

Інформатика

І  Коваленко Денис

 

ІІ Куліш Олександр

 

ІІІ Шебета Микола

 

Фізика

І  Бречко Олександр

 

ІІ Діленок Єгор

 

ІІІ Аліфіренко Олександр

 

Біологія

І    -

 

ІІ  Швергун Андрій,

    Криволап Ярослав

 

ІІІ  -

 

Вітаємо!!!

         ІІ (обласний) етап відбудеться 02 березня 2017 року в ЧВПУ. За рішенням оргкомітету і журі олімпіад, на обласні олімпіади направляються учні-переможці:

 

№ з/п

Прізвище, імя та

по батькові

учня

Предмет

Курс навчання

Прізвище, імя та по батькові

викладача

1

 

Криволап  Ярослав Олексійович

історія України

І

Сенчук  Алла Михайлівна

 

2

Шебета  Микола Володимирович

іноземна мова

(англійська)

І

Глоба  Юлія Сергіївна

 

3

Бречко  Олександр Олександрович

математика

ІІІ

Корзун  Вікторія Віталіївна

 

4

Коваленко  Денис Олександрович

інформатика

І

Курач  Оксана Сергіївна

 

5

Діленок  Єгор Миколайович

фізика

ІІ

Корзун  Вікторія Віталіївна

 

6

Швергун  Андрій Сергійович

біологія

І

Лещенко  Тетяна Леонідівна

Керівником  команди  призначено     Глобу  Юлію Сергіївну

Бажаємо успіху!!!

 

Переглядів: 59 | Додав: Kurach | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Copyright MyCorp © 2018