Поділитися

Годинник

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар

«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Слушать онлайн радио

Орфографія

Система Orphus

Пошук

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 63

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Четвер, 09.04.2020, 07:33
Вітаю Вас Гість | RSS
Чернігівський професійний ліцей деревообробної промисловості
Головна | Реєстрація | Вхід
Історія ліцею


 Історія ліцею починається з 1959 року, коли згідно з пропозицією Музпрома України та Чернігівської фабрики музичних виробів було створено 
Технічне училище № 11 м.Чернігова. Свою діяльність навчальний заклад розпочав 1 вересня 1959 року на базі артілі "Лозовик" у системі Промради. 
Тоді училище мало 2 кімнати та цех. У ньому навчалося дві групи учнів за фахом "лозоплетільник".
Училище готувало складальників гнутих і плетених меблів. Поступово навчальний заклад розширився, зросла і кількість учнів. 
З 1962 року училище розпочало підготовку учнів з нової спеціальності "столяр-краснодеревник". 
 Після ліквідації системи Промради в 1963 році технічне училище № 11 було перейменоване в Чернігівське профтехучилище № 40. 
З’явилися нові професії:
- Регулювання та наладка піанін; 
- Оздоблювач меблів; 
- Столяр. Верстатник деревообробних верстатів. 

У 1969 році училище № 40 було перейменоване в міське профтехучилище № 6. Життя навчального закладу не стояло на місці. На початку 70-х років розпочалося будівництво навчального корпусу училища та гуртожитку. У новий корпус училище перейшло в 1973 році. Багато труднощів довелося подолати навчальному закладу за ці роки, та він витримав усі випробування і здобув визнання. Розвиток та вдосконалення освіти в країні призвели до необхідності впровадження в училищах середньої освіти.

У 1973 році училище отримало статус середнього і стало готувати спеціалістів з отриманням середньої освіти. Базовим підприємством на той час була Чернігівська музична фабрика ім. П.П. Постишева. Процеси державотворення, переорієнтація на роботу в ринкових умовах, реформування різних галузей народного господарства, в тому числі й освіти, змусила педагогічно-інженерний колектив спрямувати зусилля на більш якісну підготовку робітничих кадрів та відкриття нових професій:

 • Столяр;
 • Столяр; різьбяр по дереву та бересті;
 • Столяр; верстатник деревообробних верстатів;
 • Плетільник меблів.

Але відкриття нових професій виявилося недостатньо для повноцінного функціонування училища, тому з 2007 року профтехучилище № 6 перейменоване в Чернігівський професійний ліцей деревообробної промисловості. Знову здійснюється відкриття нових професій, що користуються попитом на ринку праці. На даний час навчальний заклад здійснює підготовку за профілями:

 • Столяр. Верстатник деревообробних верстатів;
 • Столяр. Різьбяр по дереву та бересті;
 • Виробник художніх виробів з лози;
 • Штукатур. Лицювальник-плиточник;
 • Штукатур. Лицювальник-плиточник. Маляр.

 Відповідно до ліцензії ліцей має право здійснювати:

 1. Первинну професійну освіту.
 2. Перепідготовку.
 3. Курсову підготовку.
 4. Підвищення кваліфікації.

У ліцеї відпрацьована система методичної, навчально-виховної та спортивно-масової роботи. Педколектив навчального закладу працює над єдиною методичною проблемою "Підвищення якості професійної і загальноосвітньої підготовки учнів на основі компетентнісного підходу". Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані викладацькі та інженерно-педагогічні кадри. Підготовку учнів здійснює 12 викладачів і 7 майстрів виробничого навчання. У педагогічному колективі є викладачі вищої категорії, викладачі та майстри виробничого навчання, нагороджені знаком "Відмінник освіти України".


Copyright MyCorp © 2020