Поділитися

Годинник

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Календар

«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Слушать онлайн радио

Орфографія

Система Orphus

Пошук

Наше опитування

Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 63

Вхід на сайт

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Четвер, 09.04.2020, 06:32
Вітаю Вас Гість | RSS
Чернігівський професійний ліцей деревообробної промисловості
Головна | Реєстрація | Вхід
Учнівське самоврядування


Тобі нудно?! Ти не маєш чим зайнятися і водночас хочеш отримати багато нових вражень та дізнатися безліч цікавого?!

Подивись навколо… Бачиш людей, які занурені у себе і не знають чого вони хочуть від життя? Не будь таким!

Ти маєш друзів. Вони хочуть тобі допомогти. Спробуйте хоч трішки змінити світ – і відчуєш насолоду.

Створи для себе атмосферу свята, отримай досвід, як володіти ситуацією та керувати людьми.

А для цього потрібно зовсім небагато – вміти організувати себе для великих справ. Звичайно, ти сам не завжди впораєшся з цим завданням, а тому це краще робити групою.

Отак і народжується наше − учнівське самоврядуванняСамоврядування – процес, який дозволяє людині взяти відповідальність за виконання тієї чи іншої справи.

Хочемо робити, знаємо, що і як робити, і, зрештою, робимо!

Головне для нас – бути оптимістами, а тоді всі перешкоди лише допомагають бути наполегливими в досягненні поставленої мети.

Наше кредо:

Не мовчати! Не лінуватись! Кожна думка цінна!

Слово + Слово = Думка!

Думка + Думка = Ідея!

Ідея + Ідея + Ідея = Справа!

Наказ про роботу учнівського самоврядування.

Якщо тобі цікаво приєднуйся до нас. Ми вчимося:

 Вчимося обирати!

ВИБОРИ - це форма здійснення народовладдя.

Це спосіб формування й оновлення органів врядування.
Це не тільки вибір, а, головне, обрання, делегування повноважень, наділення владою, визнання лідером певної посадової особи.

Вибори в Україні - це передбачена Конституцією та законами України форма прямого народовладдя, яка є волевиявленням народу, з метою формування органів державної влади або органів місцевого самоврядування, шляхом таємного голосування.

Хочеш жити – будь здоровим!
(ПРОБЛЕМА ЗДОРОВ'Я В ЖИТТІ ЛЮДИНИ)
Люди не помирають,
вони вбивають себе самі
Сенека

Проблема здоров'я людини існувала завжди, в усі історичні соціально-економічні формації. Вона виникла з появою людини та видозмінюється відповідно до розвитку культури людського суспільства.
Сучасне постійне погіршення стану здоров'я людей і недостатньо ефективне медичне забезпечення зумовлене рядом причин (напр., погіршення екологічного стану довкілля, соціальні проблеми, наслідки генетичних змін). Мета лікувальної медицини полягає, головним чином, у ліку¬ванні хвороб, вилікування яких, на жаль, не завжди приносить здоров'я. В організмі людини нерідко залишається слід не тільки від перенесеного захворювання, але й від самого лікування.
За умов життя, що змінюються й ускладнюються, людині можна підтримувати здоров'я, навчившись адаптуватися до тих змін, які вона сама вносить у цей світ.
Вирішення проблеми здоров'я людини закладено в самій людині, у знанні та розумінні нею низки проблем (формування, збереження, зміцнення і відновлення свого здоров'я), а також в умінні дотримуватись правил здорового способу життя.

Молодь захищає права і свободи!

Бути особистістю, що оволоділа демократичною культурою, означає сприяти злагоді, гармонізації різнопланових суспільних інтересів, бути спрямованим на пошук компромісів, конструктивних рішень соціальних завдань. Це означає:

  • бути готовим слідувати принципу визначальної волі більшості, захищаючи права особистості;

  • на ділі, а не на словах представляти та захищати інтереси та права дітей, визначені в Міжнародній конвенції про права дитини;

  • створювати умови для реалізації прав особистості на соціальну творчість, на розкриття та утвердження кожного з нас серед людей та на благо людей.

Кожний дорослий має права та обов’язки, але й у молоді є право на свободу вибору колективу ровесників, вибору діяльності за інтересами, право на самовираження та самореалізацію в навчальній та поза навчальній діяльності.

 

 

 

 

 

 


Copyright MyCorp © 2020